Lütfen Bekleyiniz

Ayakkabı sektöründe uzun zamandır deneyimlediğimiz bilgiler ışığında 2020 yılının eylül ayında Köktürk Elektronik Tekstil Ltd. Şti. şirketi adı altında Papuçinyo Ayakkabı markamızı oluşturduk. Çeşitli markaların kaliteli ham maddeler ve usta bir işçilikle üretilen ürünleri uygun fiyatlarla alıcılarımızla buluşturmak ise en büyük temennimiz.

Uygun fiyat politikasıyla herkes için ulaşılabilir olan Papuçinyo'da ruh halinizi ve imajınızı karşılayacak bir çok model mevcut. Nokta atışı çözümlerle kombinlerinizi tamamlayan çeşitler, trend olan detayları ve özgün çizgileri aynı anda barındırıyor. Üstelik sadece tasarım anlamında değil ayak sağlığınız açısından da gereken tüm özveriyi gösteren firmamız, el yapımı cilt deri ve süet ürünleriyle konforlu bir kullanımın sırrını sunuyor.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca faal olan Papucinyo.com adresimizde dilediğiniz ürünleri kolayca inceleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu olan yalın site tasarımımız sayesinde ürün filtreleme ve ürün seçme konularında uzun vakitler harcamak zorunda da değilsiniz. Kapıda ödeme seçeneği, hızlı kargomuz ve güler yüzlü duruşumuzla keyifli bir alışveriş deneyimi burada sizleri bekliyor.

SİPARİŞ TAKİBİ

Siparişinin durumunu öğrenmek için sipariş numaranı (sipariş sonrası e-posta ile gönderilmiş olan) girip, siparişimi bul düğmesine tıkla.

Whatsapp Sipariş